روش بازار روپيه هرمزگان قزاقستان کره جنوبی

روش: بازار روپيه هرمزگان قزاقستان کره جنوبی قیمت ارز بازار هرمزگان

گت بلاگز خراسان شمالی کاهش 50 درصدی حوادث ناشی ازکار

به گزارش گروه استان های گروه تحریریه سایت از بجنورد؛حسن نوری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گفت: در سال گذش

کاهش 50 درصدی حوادث ناشی ازکار

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد؛حسن نوری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گفت: در سال گذشته ارائه خدمات آمو زشی جهت جلوگیری از حوادث ناشی از کار به میزان 37 هزارنفر ساعت محقق شد و امسال ارائه​ 80 هزار نفرساعت آموزش دراین​ زمینه نشانه گذاری شده است است.

وی با اشاره به ظرفیت نیروی انسانی و خدماتی در استان گفت: : تولید پوشاک و رونق آن از ظرفیت های توسعه اقتصادی استان است و هم اکنون ظرفیت تولید یک میلیون دست پوشاک در استان ایجاد شده است و جهت 453 نفر اشتغال ایجادشده است.

وی راجع به قیمت بیکاری در استان افزود: قیمت بیکاری در این استان 11.1 درصد و پایین تر از میزان میانگین کشوری است.

کاهش 50 درصدی حوادث ناشی ازکار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: یکی از پرسشها در زمینه بیکاری نداشتن مهارت است.

وی با بیان اینکه دانش آموختگان دانشگاهی ما مهارت مورد نیاز جهت ورود به بازار کار ندارند، گفت: خیلی از رشته های دانشگاهی ما تطابقی با نیاز بازار ندارد.

نوری به فرارسیدن هفته مشاغل، بر لزوم برنامه ریزی مناسب جهت هدایت تحصیلی دانش آموزان تاکید کرد و گفت: جهت ایجاد انگیزه در میان دانش آموزان خلاق، نخستین بازارچه دانش آموزی کارافرین در استان راه اند ازی می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: این بازارچه در 80 غرفه در مجموعه ورزشی کارگران امام علی (ع) در روزهای 17 و 18 ماه جاری فعالیت می کنند.

به گزارش گروه استان های گروه تحریریه سایت از بجنورد؛حسن نوری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گفت: در سال گذش

انتهای پیام/آ

واژه های کلیدی: بیکاری | خراسان | رشته های دانشگاهی | بجنورد خراسان شمالی | حوادث کار | حسن نوری | مدیر کل تعاون |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog