روش بازار روپيه هرمزگان قزاقستان کره جنوبی

روش: بازار روپيه هرمزگان قزاقستان کره جنوبی قیمت ارز بازار هرمزگان

گت بلاگز اقتصادی فروش شقه گوسفندی با قیمت ۴۲ هزار تومان گران فروشی است ، گوشت وارداتی سد گرانی‌ها را شکست

با توجه به نوسانات اخیر قیمت گوشت، مسئولان امر با توزیع لاشه گرم وارداتی با قیمت مصوب درصدد کنترل و کم کردن قیمت هستند.

فروش شقه گوسفندی با قیمت ۴۲ هزار تومان گران فروشی است ، گوشت وارداتی سد گرانی‌ها را شکست

به گزارش خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، مدت هاست زیاد کردن قیمت گوشت گوسفندی موضوعی چالشی شده است که تصویر العمل و انتقادات زیادی را به همراه داشته است.
البته با عرضه بره های نو به بازار به نظر می رسید که این داستان ادامه پیدا نکند، ولی انگار دلالان به باعث سودهای هنگفت دست بردار بازار گوشت نیستند آیا که تا حدی قیمت ها زیاد کردن یافته است.

عبارات مهم : بازار

این در حالی است که مسئولان امر با توزیع لاشه بره گرم وارداتی با قیمت مصوب خبر از کم کردن قیمت ها می دهند.
علی اصغر ملکی مدیر اتحادیه گوشت گوسفندی در گفتگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گفت: تا به امروز مقداری گوشت گرم وارداتی با قیمت مصوب در میادین توزیع شده است که همین امر کم کردن هزار تومانی قیمت گوشت داخلی را به همراه داشته است.
وی افزود: با توجه به تعطیلات گذشته مرز ها تعطیل بودند و حال باید منظر ماند و دید که با شروع به کار مرز ها و عرضه گوشت های گرم وارداتی بازار به کدام سمت و سو می رود.
به گفته ملکی هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با قیمت ۴۲ هزار تومان به مشتری عرضه می شود.

*** توزیع لاشه گرم وارداتی جهت تنظیم بازار کلید خورد
منصور پوریان مدیر شورای تامین کنندگان دام زنده در گفتگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی از شروع توزیع لاشه بره وارداتی با قیمت مصوب از ابتدای هفته خبر داد و گفت: از ابتدای هفته گوشت گرم وارداتی در کنار گوشت گرم داخلی به بازار عرضه شده است است.
به گفته وی لاشه های گرم وارداتی با قیمت ۲۹ هزار تومان به توزیع کنندگان عرضه شده است و درنهایت با قیمت ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان باید به دست مشتری برسد.
پوریان ادامه داد: گوشت های وارداتی از کشورهای ارمنستان، گرجستان، قزاقستان، قرقیزستان و استرالیا و گوشت منجمد گوساله از نیوزیلند وارد کشور شده است است.
رئیس شورای تامین کنندگان دام زنده از عرضه روزانه ۷ هزار لاشه گرم وارداتی در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد و اضافه کرد: البته روزانه هزار لاشه در بازارارومیه، قم، مشهد، کرج و اهواز عرضه شده است است که با استمرار روند توزیع نوسانات قیمت فروکش خواهد کرد آیا که تعزیرات نظارت جدی بر بازار دارد.
وی با اشاره به کم شدن قیمت ۳ هزار تومانی دام زنده در میادین بیان کرد: بنابراین هر کیلو دام زنده با قیمت ۱۳ الی ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان در میادین عرضه می شود که با این وجود فروش شقه گوسفندی با قیمت ۴۲ هزار تومان درب قصابی گران فروشی است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: بازار | تجارت | میادین | وارداتی | خبرنگار | کشاورزی | اقتصادی | بازار گوشت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog