روش بازار روپيه هرمزگان قزاقستان کره جنوبی

روش: بازار روپيه هرمزگان قزاقستان کره جنوبی قیمت ارز بازار هرمزگان

گت بلاگز اصفهان اصفهان چهار سنبل شجاعت، الهام، اراده و برابری پارالمپیک را اجرا کرد

رییس کمیته بین‌المللی پارالمپیک در ادامه دیدار خود از امکانات ورزشی استان اصفهان با مسئولان و ورزشکاران استان ملاقات کرد.

اصفهان چهار سنبل شجاعت، الهام، اراده و برابری پارالمپیک را اجرا کرد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، مسعود اشرفی، دبیر کمیته ملی پارالمپیک، در این جلسه که محمدرضا آقاباباگلیان، رییس هیأت ورزش های جانبازان و معلولان استان اصفهان، حمیدرضا ساکت،
رییس تربیت بدنی بنیاد شهید و امور ایثارگران، علی قاسمی، مدیرعامل شرکت ورزش شهرداری و محمدصادق پسندیده و آمنه احمدی دبیر و نایب رییس بانوان هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان اصفهان حضور داشتند، از مسئولان استان اصفهان تقدیر کرد و با اشاره به بازی فیلیپ کریون در سالن بسکتبال باویلچر گفت: آقای کریون فدراسیون جهانی بسکتبال باویلچر را تاسیس کرده است و شجاعتی که به خرج داد باعث تقدیر است.
وی در خصوص تاسیس مجموعه ورزشی اختصاصی جانبازان و معلولان اظهار داشت: تاسیس دومین مجموعه اختصاصی ورزش جانبازان و معلولان کشور در شهر اصفهان باعث افتخار هست، چون فضایی را جهت ورزش معلولان استان فراهم می کند تا بر تعداد ورزشکاران پارالمپیکی این استان اضافه شود.
در ادامه محمدرضا آقاباباگلیان، رییس هیأت ورزش های جانبازان و معلولان استان اصفهان از حضور رییس کمیته بین المللی پارالمپیک و دبیر کمیته ملی پارالمپیک کشور عزیزمان ایران در استان تقدیر کرد و گفت: بازیکنان پارالمپیکی استان اصفهان استحقاق خدمات بیشتری جهت رسیدن به سکوهای جهانی دارند. این مجموعه می تواند به زیاد کردن زمینه های افتخارآفرینی ورزشکاران استان اصفهان در دنیا و پارالمپیک کمک کند.
وی همچنین به میزبانی اصفهان در آذرماه اشاره کرد و افزود: استان اصفهان آذرماه امسال میزبان مسابقه های خواهرخوانده ها است و برگزاری این مسابقه های یکی از افتخارات ماست.

در ادامه این نشست که علی نادری، دارنده مدال طلای بازی های پارالمپیک آتن در ماده پرتاب نیزه، علیرضا افتخاری، سید جلال حسینی، قاسم جوانی، ایمان بک زاده، بازیکن بسکتبال با ویلچر و زینب ملکی، بانوی والیبال نشسته کشور عزیزمان ایران در بازی های پارالمپیک ریو حضور داشتند، رییس کمیته بین المللی پارالمپیک گفت: حضور من در یکی از زیباترین شهرهای دنیا و حضور در کنار دوستان پارالمپیکی باعث افتخار هست. نخستین توصیه ای که در این شهر به چشم من خورد و اهمیت دارد، تجهیزات ورزش های جانبازان و معلولان است که شما با ساخت این مجموعه ورزشی و امکاناتی که توانستید جهت ورزشکاران مهیا کنید توانستید چهار سنبل جنبش پارالمپیک یعنی شجاعت، الهام، اراده و برابری را به منصه ظهور برسانید. شما توانستید به این نشانه جنبش پارالمپیک که همه برابر هستند، برسید.
کریون اظهار داشت: نمی خواهم از واژه معلول استفاده کنم چون هیچ یک از ما معلول نیستیم و فردیت خودمان را داریم.

عبارات مهم : مجموعه

وی با اشاره به صحبت کاپیتان بسکتبال باویلچر زنان استرالیا در بازی های پارالمپیک ۲۰۰۴ آتن گفت: ورزشکاران پارالمپیک هنگامی که جهت فکر کردن به اعضایی که کارایی خود را از دست داده اند، ندارند و فقط به توانایی قسمت های دیگر بدن فکر کنند و کارایی آن را به حداکثر می رسانند. یعنی کاری که به آن موفقیت و خوش حالی می گوییم.
وی در ادامه از علی نادری، دارنده مدال طلای پرتاب نیزه دو و میدانی بازی های پارالمپیک آتن تقدیر کرد.
در آخر نیز ورزشکاران و بازیکنان پارالمپیکی نظرات و پرسشها خود را با فیلیپ کریون، رییس کمیته بین المللی پارالمپیک، در میان گذاشتند و جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.
انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: مجموعه | اصفهان | ورزشکاران | پارالمپیک | پارالمپیک ریو | اصفهان | بازدید رییس کمیته بین‌المللی پارالمپیک | از امکانات ورزشی استان اصفهان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog