روش بازار روپيه هرمزگان قزاقستان کره جنوبی

روش: بازار روپيه هرمزگان قزاقستان کره جنوبی قیمت ارز بازار هرمزگان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (498)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (498)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (498)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان و همراهان . مانند هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما هستید.

با گذشت یک روز از میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر، هنوز تبریک این روز ترند اول اینستاگرامِ صورت ها است و همه جا پر از پرنسس های بابایی و فرشتگان زمینی شده است . ضمن تبریک دوباره این روز به همه دختر زن های عزیز، ابراز همدردی میکنیم با آقا پسر ها که هیچ روزی به نام آن ها در تقویم وجود ندارد، یعنی حتی در حد تالاب ها و یا یوزپلنگ ها هم نیستیم که جهت آن روز ملی وجود دارد ولی جهت پسر ها، نه… هی روزگار.

تبریک جالب مهراب قاسمخانی به نیروانا زن “امیدوارم زیاد بخندی و کمتر پول بگیری”.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (498)

یکی از خاص ترین، جالب ترین و سوررئال ترین پست های این چند وقت اخیر اینستاگرام را دکتر حسن هاشمی وزیر محترم بهداشت گذاشته بود. پستی کنایی که در آن تصویر دکتر عارف و دکتر حداد عادل را بعد از عمل چشمشان قرار داده بود، با این مضمون که آقای عارف جریان راست را خوب نمیبیند و جناب حداد عادل چپ ها را و حالا با عملِ چشم انتظار میروند این زاویه ها کمتر شود.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

فرهاد مجیدی دیگر شور آمادگیِ بدنی را در آورده! من نمیدانم بعد چه لذتی از زندگی میبرد هنگامی که هیچگاه همبرگر و پاستا و کلپچ نمیخورد و مدام سالاد و ورزش!

سردار آزمون در حال ویدئو کال با یکی از رفقای مولتی حنجره اش که به قول یکی از دوستان ای کاش فقط یک عدد داشتی، ولی درست و حسابی اش را!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (498)

جمله سنگین بود.

تمامی ادارات ومراکز دولتی شمیرانات فردا صبح تعطیل اعلام شدند.

رابطه مادر شوهر و عروس در ایران، بدون نیاز به هیچ شرحی در این سلفی شهرام محمودی قابل لمس است :))

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

سلفی میلاد کی مرام و برادران کیایی در یک جایی. میلاد جان انقدر طبع طنز ات را بیهوده خرج نکن. بخدا حیف است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (498)

اوکی. لحظه آخر نامهربانی روی زمین را اعلام میکنم.

بابک جهانبخش این روزها در اینترنت بسیار کم پیدا شده است است که با این سلفی اعلام کرد که در حال سخت تلاش کردن هست. منتظر خروجی این تلاش های سخت هستیم.

مهدی یغمایی تصویری جالب از کودکی هایش به اشتراک گذاشته هست. با شلوارک هایی که در دهه شصت پای فرزند میکردند تا دیگر زحمت وصله زدن روی زانوی شلوار ها کم بشود و خودِ پا و زانو آسیب ببیند. چون آسیبی که با چندینه دقیقه عر زدن و گرفتن شیلنگ آب رویش برطرف گردد خیلی منطقی تر و به صرفه تر از آسیبی بود که قرار بود به شلوار وارد شود، شلواری که باید تا دو سال دیگر بپوشی و بعد از آن به برادر کوچکترت برسد.

سارا خوئینی ها خود را بلوند کرده تا به این توصیه پی ببریم که چقدر شبیه لیلا اوتادی است.

تمرینات سخت احسان لشگری در سواحل جنوب. سریع قضاوت نکنید، احسان دارد به سبک کاکرو یوگا تمرین میکند و زیر خمِ موج ها را میگیرد.

قبل تر ها مردم به محض ورود به صحن و سرای حضرت امام رضا (ع) عرض ادب و احترام میکردند و دعای اذن دخول را میخوانند، ولی امروز به محض رسیدن سلفی گرفته و آپلود میکنند و سپس به سراغ این کار ها میروند.

بیژن بنفشه خواه هم با این تصویر از دخترکش یاسمین روز دختر را به او تبریک گفت.

فرزاد جان اشتباه رفتی، ایشان متخصص رنگ زدن دندان ها هستند، آن عزیزی که بینی صورت ها را خوشگل میکند، یکی دیگر است.

نورا هاشمی و پسرش اوستا (Avesta، با اوستای بنا و گچکار اشتباه نشود) به همراه فقیهه سلطانی و گندم زن و سایر دوستان در مراسم خوش حالی تولد یکسالگی آقا اوستا.

غمگینم! مثل پسر فرزند ای که مادرش به او گفته باید به حمام برود و او دلواپس امضای علیرضا جهانبخش روی شکم اش است.

سحر قریشی و رفیق اش از امروز کلوب رفتن و ورزش را شروع کرده اند و همانطور که میبینید روز اول را با حرکت سنگین خوردن سالاد کنجدی گذرانده اند.

من از جانب محمود فکری از همه دختر های عزیز بایت این پست تبریک پوزش میخواهم.

تصویر زیبای حمید ماهی صفت کمدین قدیمی و محبوب دهه های گذشته در کنار مادر عزیزش. یادش بخیر یک زمانی جهت خریدن سی دی تازه ماهی صفت چه ذوق و شوقی داشتیم. مثل امروز نبود که هر کسی هنگام شام خیارشور میخورد، فردایش یک روسری سرش میکند و ویدئو بیرون میدهد و فکر میکند که وودی آلن است.

بهرام رادان در حال تمرین پروژه “سی” که قرار است در آن نقش زال را بازی کند.

پریناز ایزدیار و گلاره عباسی در پشت صحنه مجموعه “شهرزاد”. گلاره عباسی در قسمتِ آخری که آمده خیلی.. خیلی چیز، خیلی خوب! بازی کرده بود و امیدواریم هنرنمایی ها همینقدر خوب ادامه پیدا کند.

سلفی خانوداگی شهرام قائدی به مناسبت روز دختر.

پیماد معادی هم با این تصویر قدیمی در کنار باران زن این روز را تبریک گفت.

سلفی روناک یونسی در کنار همه زندگی اش (بر اساس کپشن!) .

بهناز جعفری بعد از دیدن این پست، مدام دارد موزیک “این حقم نیست” احسان خواجه امیری را گوش میدهد.

جای دارد تقدیر خاص ای بکنیم از پرستار فرزند یکتا ناصر که به خوبی مراقب سوفیا است و این بستر را فراهم کرده که یکتا ناصر هر روز در یک وَری حضور پیدا کند.

شهرام شکوهی هم با این تصویر قشنگ روز دختر را به فرزندش تبریک گفت.

این هم پست تبریک شیلا خداداد با تصویری از تحریریه سایت خانم. پرستو صالحی این پست را لایک نکرده. نگرانش شدم.

روز دختر را باید به این مرد جوان حاضر در تصویر تبریک گفت، به خاطر پرورش چنین دختر قهرمانی.

نه خدا را شکر گویا سالم است و در اوج کاری برایش پیش آمده بود. پرستو را میگویم!

عکس زیبای فریبا کوثری و مادر عزیزش، بهانه ای خوب جهت آرزوی سلامتی داشتن جهت همه مادرهای عزیز.

جناب دژاکام تئاتر خیلی وقت است که چاق شده است که هیچ، اخیراً نشانه هایی از ترکیدگی هم در آن مشاهده می شود.

نگاه زن یگانه در حال غذا داد به جوجو ها، عکسِ زیبای محسن به مناسبت روز دختر.

مهدی پاکدل یکی دیگر بازیگران پروژه “سی” است که قرار است در کاخ سعد آباد به اجرا در بیاید.

امروز تولد سیروان خسروی هم هست. خبری خوب برا ما! لیکن تا یک هفته قرار است هر روز کلی تصویر تولد جهت او داشته باشیم و خوراک سوژه مان جور هست. تبریک به سیروان عزیز.

حالا به صورت اتفاقی در یک مراسم همدیگر را نیم ساعت هم ندیده اند، نوشته یک روزِ خوب با دوست عزیزم!

سلفی پژمان بازغی در کنار اسطوره تکرار نشدنی سینما، جمشید خان آریا.

پ.ن: آزاده زارعی هم اون وسطا است واسه خودش

متین ستوده و مادر عزیزش در یکی از پردیس های سینمایی. گویا بعضی از دوستان روز دختر را با روز مادر اشتباه گرفته اند، چون تعداد تصویر های مادرانه کمی بیش از حد بود!

عکس یادگاری ارسلان قاسمی و لاله اسکندری در کنار سالار عقیلی و همسرش، بعد از تماشای کنسرت ایشان. من هم خیلی دوست دارم روزی به کنسرت آقای عقیلی بروم. البته سالار نه، آن یکی را میگویم!

وقتی دکمه احضار میهماندار را فشار میدهی و با حفظ طمأنینه منتظر میمانی.

این ستاره ها باید بسیار بسیار خوشحال و شکرگزار باشند که چنین هواداران بینظیری دارند. آرزوی سلامتی داریم جهت تمامی بیماران عزیز. به انتهای مطلب امروز رسیدیم. تا مطلب بعدی خداوند همراهتان.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | فرزند | تلگرام | تصویری | اینستاگرام | احسان خواجه امیری | اخبار فرهنگی و هنری

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (498)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (498)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog