روش بازار روپيه هرمزگان قزاقستان کره جنوبی

روش: بازار روپيه هرمزگان قزاقستان کره جنوبی قیمت ارز بازار هرمزگان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی وزارت خارجه سفیر فرانسه را احضار کند / مطهری

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ما در حالی که مذاکرات را جهت ماندن یا نماندن در برجام با کشورهای اروپایی پیگیری می‌کنیم، شاهد گردهمایی منافقین در کشور فرانسه هست

وزارت خارجه سفیر فرانسه را احضار کند / مطهری

مطهری: وزارت خارجه سفیر فرانسه را احضار کند

عبارات مهم : اسلامی

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ما در حالی که مذاکرات را جهت ماندن یا نماندن در برجام با کشورهای اروپایی پیگیری می کنیم، شاهد گردهمایی منافقین در کشور فرانسه هستیم که بر اساس هیچ کدام از قوانین بین المللی قابل قبول نیست.

به گزارش ایسنا، محمدرضا پورابراهیمی در اخطار دستور امروز در آخر جلسه علنی بیان کرد: در هفته ای که پشت سر گذاشتیم شاهد اقدام وقیحانه از سوی دولت فرانسه که منافقین را در پاریس جمع کردند، بودیم. این اقدام کاملا بی شرمانه علیه جمهوری اسلامی بود. انتظار ما از رییس جمهور و وزیر امور خارجه این است که این عنوان را به شکل جدی پیگیری کنند و اینگونه جهت ما قابل قبول نیست.

وی در ادامه بیان کرد: ما در حالی که مذاکرات را جهت ماندن یا نماندن در برجام با کشورهای اروپایی پیگیری می کنیم، شاهد این واکنش‌ها کشور فرانسه هستیم که بر اساس هیچ کدام از قوانین بین المللی قابل قبول نیست. در هیچ کجای قوانین بین المللی این عنوان تایید نمی شود که کشوری کسانی را که 17 هزار شهید را در دوران انقلاب اسلامی به عنوان شهدای ترور از ما گرفته اند با این اوضاع اسفباری که در کشور ما ایجاد کرده اند دور هم جمع کنند.

وزارت خارجه سفیر فرانسه را احضار کند / مطهری

وی افزود: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران نباید به یک تذکر بسنده کند بلکه باید سفیر فرانسه از کشور عزیزمان ایران را اخراج می کرد. این واکنش‌ها را فرانسه هر ساله علیه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران انجام می دهد و بار اول آنان نیست. در سال گذشته نیز منافقین را در آنجا جمع کردند، آنها عنوان براندازی را پیگیری می کنند، آنها با صراحت و با کمال بی شرمی منافقینی را که دست ارزش به خون شهدای ما در کشور آغشته است و حتی بعضی از این افراد به وسیله پلیس اینترپل تحت پیگیری هستند به دور هم جمع می کنند.

وی در آخر گفت: انتظار ما از مجلس این است که کمیسیون امنیت ملی به این عنوان ورود پیدا کند، این کمیسیون باید در این روزها بیانیه صادر می کرد. آقای رییس جمهور آیا در اروپا موضع نمی گیرد؟ هیات رییسه این عنوان را پیگیری کند و تکلیفی جهت کمیسیون امنیت ملی تعیین کند.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ما در حالی که مذاکرات را جهت ماندن یا نماندن در برجام با کشورهای اروپایی پیگیری می‌کنیم، شاهد گردهمایی منافقین در کشور فرانسه هست

به گزارش ایسنا، علی مطهری که ریاست جلسه را بر عهده داشت در پاسخ به وی، بیان کرد: این تذکر بجایی است و ما حداقل از وزارت خارجه انتظار داریم که سفیر فرانسه را احضار کند، این جهت چندین بار است که فرانسه این کار را انجام می دهد، ان شاءالله که مسئولان دولتی اقدام مورد نیاز را انجام دهند.

واژه های کلیدی: اسلامی | فرانسه | منافقین | کمیسیون | وزارت خارجه | انقلاب اسلامی | وزیر امور خارجه | کمیسیون امنیت ملی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog