روش بازار روپيه هرمزگان قزاقستان کره جنوبی

روش: بازار روپيه هرمزگان قزاقستان کره جنوبی قیمت ارز بازار هرمزگان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی روحانی تلاش کرد که سایر قوا را در کنار خود داشته باشد

یک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه رئیس‌جمهور تلاش می کند که سایر قوا را در کنار دولت قرار بدهد، گفت: پرسشها کشور زیاد است و قوه مجریه به تنهایی نم

روحانی تلاش کرد که سایر قوا را در کنار خود داشته باشد

روحانی تلاش کرد که سایر قوا را در کنار خود داشته باشد

عبارات مهم : اقتصادی

یک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه مدیر جمهور تلاش می کند که سایر قوا را در کنار دولت قرار بدهد، گفت: پرسشها کشور زیاد است و قوه مجریه به تنهایی نمی تواند از بعد این پرسشها برآید بنابراین تمام نهادهای نظام باید در کنار هم باشند.

محمدجواد حق شناس در گفت وگو با ایسنا، راجع به لحن سخنان دیشب مدیر جمهور در صداوسیما اظهار کرد: در تمام دنیا اقتضائات عرصه انتخابات با دوران بعد از آن متفاوت هست. روشها، لحن گفته ها و رویکردها در دوران انتخابات با زمانی که یکی از رقبا پیروز شود و در جایگاه مسئولیت قرار بگیرد، تفاوت دارد.

روحانی تلاش کرد که سایر قوا را در کنار خود داشته باشد

وی در ادامه با بیان اینکه اتخاذ گفتمان رقابتی یکی از اقتضائات مسابقه در دوران انتخابات هست، افزود: تهییج افکار عمومی، بیان نقد بی پرده و صریح رقیب و پاسخ های غیرمتعارف به نقدهای غیرمتعارفی که مطرح میشود در دوران انتخابات رخ می دهد. نشانه فضای انتخاباتی هم پیروزی در این مسابقه بوده و مدت آن هم کوتاه است و رفتارهای رقابتی حرف اول را می زند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب ادامه داد: هنگامی که انتخابات تمام می شود فرد پیروز باید موقعیت خود را جهت حداقل 4 سال تنظیم کند. در این شرایط دیگر رقیبی و جود ندارد و حتی ممکن است رقیب مقام آشنا شده است ای در نظام باشد. مدیر جمهور همان مسئولیتی که نسبت به همه شهروندان دارد در قبال رقیب دوران انتخابات هم دارد.بنابراین رویکرد دوران بعد از انتخابات با پیش از آن تفاوت دارد و مدیر جمهور باید دنبال هماهنگی و انسجام با سایر قوا باشد. انتظار به جایی نیست که صحبتهای دوران انتخابات بعد از آن دوره هم مطرح شود.

یک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه رئیس‌جمهور تلاش می کند که سایر قوا را در کنار دولت قرار بدهد، گفت: پرسشها کشور زیاد است و قوه مجریه به تنهایی نم

حق شناس با اشاره به اینکه به نظر من صحبتهای دیشب مدیر جمهور همان صحبت هایی مورد انتظار بود، گفت: من انتظاری جز این از مدیر جمهور نداشتم. روحانی تلاش کرد که سایر قوا را در کنار خود داشته باشد. عقلانیت هم حکم می کند که اکنون همه دنبال همکاری جمعی و کم کردن تنشها در داخل کشور و مصالحه و همکاری در عرصه بین المللی و با کشورهای همسایه باشیم تا پرسشها کشور که مهمترین آن پرسشها اقتصادی است حل شود.

وی در آخر اظهار کرد: حل پرسشها فعلی کشور از جمله پرسشها اقتصادی، اجتماعی یا زیست محیطی به تنهایی از دست دولت بر نمی آید و قطعا به کمک دستگاه های حاکمیتی از جمله مجلس، قوه قضائیه، صداوسیما ونهادهای نظامی و همچنین احزاب و شرکت های مردم نهاد نیاز است تا کشور به استانداردهای مناسب در حوزه های متفاوت دست یابد.

واژه های کلیدی: اقتصادی | انتخابات | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog