روش بازار روپيه هرمزگان قزاقستان کره جنوبی

روش: بازار روپيه هرمزگان قزاقستان کره جنوبی قیمت ارز بازار هرمزگان

گت بلاگز اخبار حوادث انگیزه نامشخص جهت همسرکشی

مرد جوان در حالی به اتهام قتل همسرش پای میز محاکمه ایستاد که هنوز انگیزه او از قتل در هاله‌ای از ابهام باقی مانده است.

انگیزه نامشخص جهت همسرکشی

عبارات مهم : انگیزه

مرد جوان در حالی به اتهام قتل همسرش پای میز محاکمه ایستاد که هنوز انگیزه او از قتل در هاله ای از ابهام باقی مانده است.

به گزارش جام جم، 16 فروردین 90 جسد راحله در منزل اش کشف شد. شوهرش سعید، بعد از خفه کردن او متواری شده است بود ولی تحقیقات پلیس خیلی سریع به نتیجه رسید و متهم به دام افتاد.

پرونده با صدور کیفرخواست در اختیار شعبه دهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار داده شد و صبح دیروز جلسه محاکمه با درخواست قصاص مادر مقتول شروع شد سپس سعید گفت: «آن روز از سر کار به منزل برگشته بودم. راحله داشت ناهار می خورد که تلفن زنگ زد. آن را برداشت و مشغول حرف زدن با یکی از اعضای خانواده اش شد ولی ناگهان عصبانی شد و به من گفت تو به پدرم حرفی زده ای؟ من گفتم نه ولی او تلفن را قطع کرد و وسایلی را که روی میز بود به سمتم پرتاب کرد. داد و بیداد می کرد. از پشت، دستم را جلوی دهانش گرفتم و چند قدم به عقب برداشتم. راحله تقلا می کرد ولی ناگهان بدنش شل شد و روی تخت افتاد. نفس نمی کشید. من قصد قتل نداشتم.»

انگیزه نامشخص جهت همسرکشی

اظهارات متهم راجع به نداشتن انگیزه قتل در حالی است که او پیش از این چندبار از ارتباط راحله با زنی مطلقه حرف زده بود. سعید در این باره گفت: «یک بار همسرم را با موتور تعقیب کردم و متوجه شدم با زنی مطلقه در یک سفره منزل قرار گذاشته هست. یک بار هم تلفن همراهش را چک کردم و تصاویری در آن دیدم. تقریبا ارتباط او با مردی غریبه برایم مسجل شده است بود ولی با وجود این می خواستم به زندگی ام ادامه بدهم.» این حرف های متهم اعتراض مادر مقتول را در پی داشت.

او گفت: «متهم دروغ می گوید. او کار درست و حسابی نداشت و اختلافش با دخترم سر خرجی بود. حتی او را به قتل هم ترساندن کرده بود.» در آخر دادگاه، متهم بار دیگر قتل عمد را رد کرد و خواستار بخشش شد. حکم دادگاه بزودی صادر می شود.

مرد جوان در حالی به اتهام قتل همسرش پای میز محاکمه ایستاد که هنوز انگیزه او از قتل در هاله‌ای از ابهام باقی مانده است.

واژه های کلیدی: انگیزه | ارتباط | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog